CZ Nábytkář - nábytek, který dělá domov

Postel KAMILA 180x200 cm vč. roštu, matrace a ÚP

KAMILA LUX letiště (F)

Luxusní dvoulůžko s úložným prostorem, sendvičové matrace na polohovacím roště. Polohování pod hlavou a nohama. Kvalitní značkový slovenský výrobek. Konstrukce vyztužena bukovými vlisy. Zvýšená matrace s hutnější Pur pěnou. Látky Subliprint za příplatek 10%

Zboží již nelze objednat
Toto zboží bylo již doprodáno a nelze jej v současné době objednat.

Parametry

šířka
šířka 180 cm
 hloubka
hloubka 200 cm
 výška sedu
výška sedu 47 cm
 úložný prostor
úložný prostor
Matrace 12 cm
Šířka čela 180cm
Čalouněná
Dodáváno v demontovaném stavu - rozklad

ČELO

 výška
výška 89 cm
šířka
šířka 200 cm
 hloubka
hloubka 4,5 cm


Podrobný popis produktu

Klasické luxusní dvoulůžko vám poskytne příjemné místo pro noční odpočinek. Jeho skutečnou kvalitu zajistí sendvičové matrace na polohovacím roštu. Polohování roštu je navíc možné jak pod hlavou, tak pod nohama.

Jedná se o produkt značkového slovenského výrobce, který konstrukci vyztužil bukovými vlisy. Zvýšená matrace je vyplněna hutnější a pevnější PUR pěnou. Jistě vás potěší i velký úložný prostor.

KAMILA je široká 180 a hluboká 200 centimetrů. Rozměry čela postele jsou 200 × 89 × 4,­5 centimetru. Výška sedu je 47 centimetr a matrace 12.

Postel KAMILA vám nabízíme v mnoha veselých barevných provedeních, ze kterých si vybere opravdu každý. A pokud byste přece jen měli zájem o jiné barvy, nabídneme vám kolekci látek Subliprint za příplatek 10 % z ceny matrace.

Prohlédněte si i naše další postele.

Máte dotaz k tomuto výrobku?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
ODESLAT
01
IVANA
30.06.2016 00:59

Prosim vas mate postel KAMILA ve 160 × 200 cm ta by mi vice vyhovovala. Stou madraci co je ve 180× 200 cm mám velke problemy s pateri . .Nebo jake dvouluzko by stemy poradila 160× 200.cm 170 × 200 cm.To dvojluzko KAMILA semi moc liby jeste prosim vas jaka je vyska sedu s madraci dohromady … dekuji

02
Podpora CZ Nábytkář
30.06.2016 09:42

Dobrý den,

čalouněná postel KAMILA je vyráběna pouze ve velikostech 180×200 cm. Výška sedu této postele je 47 cm i s matrací. V menších rozměrech se tato postel nevyrábí. Menší varianty postelí naleznete v odkazech zde: https://www.kasvo.cz/hledat/?…," target="_blank">https://www.kasvo.cz/hledat/?q=karol%C3%ADna">https://www.kasvo.cz/hledat/?…, https://www.kasvo.cz/postel-aneta-4/">https://www.kasvo.cz/postel-aneta-4/</a>, https://www.kasvo.cz/postel-amira-4/">https://www.kasvo.cz/postel-amira-4/</a>, https://www.kasvo.cz/hledat/?…," target="_blank">https://www.kasvo.cz/hledat/?q=liana">https://www.kasvo.cz/hledat/?…, https://www.kasvo.cz/hledat/?…," target="_blank">https://www.kasvo.cz/hledat/?q=bibiana">https://www.kasvo.cz/hledat/?…, https://www.kasvo.cz/postel-elen-7/">https://www.kasvo.cz/postel-elen-7/</a>. Výška sedu je u jednotlivých produktů v parametrech vždy uvedena.

S pozdravem a přáním hezkého dne CZNábytkář.czvyužijte výhody, které nabízí síť cz nábytkář
- široká síť kamenných prodejen - 56 míst po celé ČR
- obrovské skladové zásoby - 7312 ks zboží ihned k dodání
- osobní odběr je u nás bez poplatku
- individuální přístup a rychlé vyřízení Vaší objednávky