CZ Nábytkář - nábytek, který dělá domov

GRAFITI

GRAFITI (GRANDE) pohovka

Rozkládací pohovka s úložným prostorem. Funkce automatického rozložení. Kvalitní bonelové sezení, nízké stabilní nožky.

Zboží k Vám dorazí do 8 týdnů od objednávky
Toto zboží bylo již doprodáno a nelze jej v současné době objednat.

Parametry

šířka
šířka 198 cm
 výška
výška 90 cm
 hloubka
hloubka 95 cm
 lůžko
lůžko 198 x 145 cm
Rozklad

Další obrázky a varianty
GRAFITI (GRANDE) pohovka
GRAFITI (GRANDE) pohovka
GRAFITI (GRANDE) pohovka
GRAFITI (GRANDE) pohovka

Podrobný popis produktu

Veselá, originální a jedinečná pohovka GRAFITI rozzáří pracovnu, malý obývák i dětský pokoj. Polštáře nahrazují područky a jejich měkkost uleví i vašim zádům po dlouhém dni.

Rovná pohovka GRAFITI se pyšní úložným prostorem a taky možností rozložení na lůžko o rozměrech 198 × 145 centimetrů. Vykouzlit z pohovky postel bude jednoduché díky automatické funkci rozkládání. Pokud ji necháte složenou, zabere si u vás doma na šířku 198, do hloubky 95 a na výšku 90 centimetrů.

Kvalitní sezení vám zaručují pevné bonelové pružiny ukryté v sedácích. Celá pohovka GRAFITI stojí na nízkých a širokých nožkách, které jí dodávají potřebnou stabilitu. Vybrat si můžete třeba černou klasiku, nebo výraznou červenou.

Další rozkládací rovné pohovky z nabídky společnosti KASVO najdete tady.

Máte dotaz k tomuto výrobku?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
ODESLAT
01
Vera
12.01.2018 14:11

Zdravíme a prosíme:,,O jaký materiál potahu se jedná?…zda smontujete po dovozu a za jakou cenu?..Děkuje­me.Kasparovi Rozkl.pohovka Grafiti

02
Podpora CZ Nábytkář
12.01.2018 15:10

Dobrý den,

potahová látka je látka Savana. Savana je kvalitní tkaná potahová látka. Vyniká svou pevnosti a dobře drží tvar. Složení: Polyester – 100% Technické parametry: šířka látky – 145 cm hmotnost – 390 g odolnost – 50 000 cyklů Martindale Další informace k potahové látce: Chcete-li zachovat vzhled potahu a odstranit prach vyčistěte látku měkkým kartáčem nebo vysavačem. Čerstvé skvrny odstraňte pomocí houbičky a přípravku určeného k čištění čalounění. Po vyčištění nechte látku důkladně vyschnout. Důležité! Používejte pouze prostředky na vodní bázi!

S pozdravem Adéla, Kasvo.cz



využijte výhody, které nabízí síť cz nábytkář
- široká síť kamenných prodejen - 56 míst po celé ČR
- obrovské skladové zásoby - 5797 ks zboží ihned k dodání
- osobní odběr je u nás bez poplatku
- individuální přístup a rychlé vyřízení Vaší objednávky