CZ Nábytkář - nábytek, který dělá domov

Kuchyňská linka JOLA

Kuchyňská linka JOLA

Kuchyňská linka o šířce 120 centimetrů. V ceně je pracovní deska o délce 40 centimetrů. Výška spodních skříněk je 84, horních 58 centimetrů. Dřez není součástí kuchyně.

Zboží k Vám dorazí do 8 týdnů od objednávky

Původní cena:7 400 Kč - sleva 50%
Cena s DPH:3 700 Kč

Parametry

 výška
výška 84/58 cm

Další obrázky a varianty
Kuchyňská linka JOLA

Podrobný popis produktu

Podobně jako téměř identická kuchyňská linka JANA, i JOLA je určena do míst, kde na velkou kuchyň zkrátka není místo, ale polévku a čaj je potřeba alespoň čas od času uvařit. Je ideální například do horské chaty nebo prvního bytu 1+kk.

Na délku jí naměříte jen 120 centimetrů, ale v tomto prostoru najdete pracovní desku o délce 40 centimetrů, horní i dolní skříňky, police a zásuvku. Výška spodních skříněk je 84, horních 58 centimetrů. Dřez není součástí kuchyně.

Barva je neutrální, nadčasová a dobře kombinovatelná: pro kuchyňskou linku JOLA výrobce vybral kombinaci bílé barvy a dubu sonoma.

Máte dotaz k tomuto výrobku?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
ODESLAT
01
Stehlíková
23.11.2018 21:30

Chtěla bych se zeptat,jaký typ nebo velikost dřezu by měl k lince být.Pracovní deska je hluboká 60 cm, ale skříňka je jen 44 cm. Na obrázku deska skříňku nepřesahuje . V návodu na sestavení linky není o pracovní desce a jejím upevnění ani zmínka. Tak mi poraďte děkuji Stehlíková

02
Podpora CZ Nábytkář
26.11.2018 10:14

Dobrý den,

pro kuchyňskou linku JOLA je určen celoplošný dřez o rozměru 80 × 60 cm. Hloubka skříněk je 60 cm, délka pracovní desky 40 cm.

S pozdravem Adéla, Kasvo.czvyužijte výhody, které nabízí síť cz nábytkář
- široká síť kamenných prodejen - 47 míst po celé ČR
- obrovské skladové zásoby - 9679 ks zboží ihned k dodání
- osobní odběr je u nás bez poplatku
- individuální přístup a rychlé vyřízení Vaší objednávky


Warning: Unknown: open(/www_data/cznabytkar.cz/tmp/sess_102blj5d0458n4njlqtffmrha5, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/www_data/cznabytkar.cz/tmp) in Unknown on line 0