CZ Nábytkář - nábytek, který dělá domov

Postel ELITE 110 cm levá varianta

ELITE postel 110 levá

Designová postel s čelem a boční ochranou před chladem zdi. Se sendvičovou matrací, lamelovým roštem a velkým úložným prostorem. Chromové nožky.

Zboží již nelze objednat
Toto zboží bylo již doprodáno a nelze jej v současné době objednat.

Parametry

šířka
šířka 110 cm
 výška
výška (čelo 75) 45 cm
 výška sedu
výška sedu 59 cm
 úložný prostor
úložný prostor


Podrobný popis produktu

Máte rádi pocit, že spíte v útulném a vyhřátém pelíšku? Kdo by neměl. Velmi jednoduše si bezpečí a pohodlí zajistíte s kvalitní postelí ELITE. Kromě toho, že je designová a její součástí je sendvičová matrace a lamelový rošt, potěší vás i vysoké čelo a ochrana před chladem zdi zboku.

Postel ELITE má opravdu velký úložný prostor a pevní chromové nožky. Je široká 100 centimetrů a vysoká v sedu 59, čelo dosahuje výšky 75 centimetrů. Na výběr máme z několika sympatických barevných variant potahů.

Úložný prostor je velmi praktická věc a ví to i naši zákazníci. Proto pro vás vždy máme k dispozici široký výběr postelí právě s úložným prostorem.

Máte dotaz k tomuto výrobku?
Máte-li k produktu jakýkoliv dotaz, komentář nebo připomínku, sdělte je zde nám i ostatním zákazníkům. Děkujeme!
e-mail v žádném případě nezveřejňujeme,
jen na něj zašleme naši odpověď.
ODESLAT
01
Petra Košťálová
31.03.2017 18:10

Dobrý den, mám dotaz k produktu Postel ELITE 110×200 cm – levá varianta bílá / šedo-žluto-bílá. Jaká je uvnitř postele matrace a jaká je její tuhost? Kdybych si postel objednala a vyzvedla si ji na pobočce v Boskovicích, byla by doprava zdarma? Jaký materiál je použit na bočním a čelním panelu? Není náhodou v Boskovicích vystavená? Děkuji za Váš čas s odpovědí S pozdravem Petra Košťálová

02
Podpora CZ Nábytkář
03.04.2017 09:25

Dobrý den paní Košťálová,

Matrace u této postele je sendvičová, která je spíše tužší. Ale to samozřejmě závisí na vnímání člověk od člověka. Samozřejmě je možné si nechat zaslat zboží na boskovickou prodejnu. V tomto případě ovšem není termín doručení uvedený na stránkách závazný (může se o malinko zpozdit.) V případě doručení zboží na prodejnu dopravu máte ZDARMA. Boční a čelní panel je tvořený tenkým laminem potaženým látkou. Na prodejně v Boskovicích postel bohužel vystavenou nemáme.

S pozdravem Adéla, Kasvo.czvyužijte výhody, které nabízí síť cz nábytkář
- široká síť kamenných prodejen - 55 míst po celé ČR
- obrovské skladové zásoby - 8682 ks zboží ihned k dodání
- osobní odběr je u nás bez poplatku
- individuální přístup a rychlé vyřízení Vaší objednávky